Welkom

Uitslag Finale Beverwedstrijd 2014-2015

Op zaterdag 7 februari is de finale van de Beverwedstrijd gehouden

Winnaar Basisschool:

Winnaars Voortgezet Onderwijs:

Klik op deze link voor foto's van de uitreiking van de Certificaten

Hieronder de uitslag:

1/12 van de finalisten krijgt een Certificaat met vermelding Goud

2/12 van de finalisten krijgt een Certificaat met vermelding Zilver

3/12 van de finalisten krijgt een Certificaat met vermelding Brons

De overige leerlingen zijn gerangschikt op alfabetische volgorde van voornaam.

Groep 7 8

Rangnummer
Medaille
Score
Naam School Plaats school
eerste
goud
168
Felix Terwel PCOU De Regenboog Utrecht
tweede
goud
159
Nathan Meshulam De Lettertuin Ede Gld
derde
goud
156
Daan Maasakkers RK Basisschool de Nieuwe Linde Nuenen
derde
goud
156
Gabriël van Dijk Basisschool de Polderhof Oss
derde
goud
156
Tim Verlegh Basisschool de Polderhof Oss
zesde
zilver
155
Anne Basten RK Basisschool de Nieuwe Linde Nuenen
zevende
zilver
152
Lewis Hu de Fonkelsteen Zaltbommel
zevende
zilver
152
Merijn Martens Wereldwijs Bilthoven
zevende
zilver
152
Sophie Bekkering CBS Rehoboth Oldekerk
zevende
zilver
152
Vincent Kriek Het Mozaiek Zeewolde
11ᵉ
zilver
151
Kris Geerings OBS De Stroom Liessel
12ᵉ
zilver
148
Steef Tielemans Basisschool de Regenboog Boekel
12ᵉ
zilver
148
Tom Goemans OBS Et Buut Zaandam
14ᵉ
brons
144
Bjorn Zijp De Stroom Helmond
14ᵉ
brons
144
Olaf de Lange Basisschool Aloysius Maasland
14ᵉ
brons
144
Timo Bosma Het Podium Amsterdam
17ᵉ
brons
143
June Wallinga RK Basissch St Jozef Wageningen
18ᵉ
brons
139
Hannah Beekman De Wijngaard Hendrik Ido Ambacht
19ᵉ
brons
138
Janine de Jong Dominee Koelmanschool Gorinchem
20ᵉ
brons
137
Iza van Erven Het Podium Amsterdam
21ᵉ
brons
136
Maarten Bentvelsen Freinetschool Delft Delft
21ᵉ
brons
136
Ruben Savelkouls Chr Basisschool De Vlinder Maasbracht
23ᵉ
brons
135
Sietse Averesch Dominee Koelmanschool Gorinchem
24ᵉ
brons
132
Nienke van Kuilenburg Rehobothschool Geldermalsen
24ᵉ
brons
132
Wouter Litjens Maaspleinschool Utrecht
26ᵉ
brons
131
Mae de Graaf Chr Bs de Wegwijzer Bunschoten-Spakenburg
26ᵉ
brons
131
Sophie Lansbergen Basisschool Sint Jozef Schipluiden
28e
finalist
  Bo Muis RK Basissch De Triangel Gouda
28e
finalist
  Cassandra Riebeek Het Almeers Talentenlab Almere
28e
finalist
  Celina Waterman De Lichtboei Emmeloord
28e
finalist
  Daan van der Hout Basisschool De Fontein Ter Aar
28e
finalist
  Daphne Noorlander Koningin Beatrixschool Kootwijkerbroek
28e
finalist
  Emma van Leerdam Basisschool Aloysius Maasland
28e
finalist
  Gijs Sleijffers Eerste Montessorischool Houten
28ᵉ
finalist
  Imke Pelt De Zevensprong Houten
28e
finalist
  Iris Ponsteen Montessori Basisschool 't Ronde Leusden
28e
finalist
  Janne Verbakel Basisschool de Regenboog Boekel
28e
finalist
  Jenno Brouwer Basisschool de Heerd Leusden
28e
finalist
  Jesse van Winden Het Windas Schiedam
28e
finalist
  Kylie Klapwijk De Wegwijzer Krimpen aan de Lek
28e
finalist
  Marian Brand De Schatgraver Zwolle
28e
finalist
  Marijn Risseeuw 5e Montessori Watergraafsmeer Amsterdam
28ᵉ
finalist
  Maud van der Wijst Octopus Boekel
28e
finalist
  Meike Sikma De Lichtboei Emmeloord
28e
finalist
  Merel Jonkhout 1e Van der Huchtschool Soest
28e
finalist
  Polle Paalvast Basisschool Sint Jozef Schipluiden
28e
finalist
  Rozan van Erp Basisschool de Regenboog Boekel
28e
finalist
  Silver Dooijeweerd Basisschool Dominicus Savio Harderwijk
28e
finalist
  Sophie van Genderen Basisschool De Wegwijzer Nederhemert
28e
finalist
  Stan Kok RK Basisschool Vijfhoeven Vlijmen
28e
finalist
  Ties Schenk PCB Ichthus Schoonhoven

 

Klas 1 2

Rangnummer
Medaille
Score
Naam School Plaats school
eerste
goud
164
Sjoerd Meeuwsen Het Hooghuis locatie TBL Oss
tweede
goud
156
Jerom Bastiaansen Stedelijk Gymnasium Breda Breda
derde
goud
152
Peter de Jong Gomarus Scholengemeenschap Gorinchem
vierde
goud
148
Anne de Jongh Dalton Den Haag Den Haag
vierde
goud
148
Bart Koopmans Dalton Den Haag Den Haag
vierde
goud
148
Jonathan Nijenhuis GSG Guido de Brès Amersfoort
vierde
goud
148
Quirijn Boeren College Hageveld Heemstede
vierde
goud
148
Wietske de Bondt Het Streek loc BBW Ede
negende
zilver
144
Berjan Stouwie Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
tiende
zilver
142
Rianne Adema Bornego College Junior Heerenveen
11ᵉ
zilver
140
Chendo Helmink Almende College locatie Isala Silvolde
11ᵉ
zilver
140
Diederik Mauritz Gomarus Scholengemeenschap Gorinchem
11ᵉ
zilver
140
Koen Bavelaar Het Streek loc BBW Ede
11ᵉ
zilver
140
Lars Verhoeff Ostrea Lyceum Goes
11ᵉ
zilver
140
Rutger Berger Ostrea Lyceum Goes
11ᵉ
zilver
140
Tom Keijzer Gymnasium het Juvenaat Bergen op Zoom
17ᵉ
brons
136
Anne Hakkert CSG Het Noordik Almelo
17ᵉ
brons
136
Joris van de Nes Van der Capellen SG Lassuslaan Zwolle
17ᵉ
brons
136
Mark Straube Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
17ᵉ
brons
136
Thomas Coppens Het Hooghuis locatie TBL Oss
17ᵉ
brons
136
Willem Kuiper Gymnasium Beekvliet Sint Michielsgestel
22ᵉ
brons
132
Joran Pots Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
22ᵉ
brons
132
Laura Gerits Stedelijk Gymnasium 's-Hertogenbosch  's-Hertogenbosch
22ᵉ
brons
132
Mark Wijnands GSG Guido de Brès Amersfoort
22ᵉ
brons
132
Max Wüner Wewengkang Stedelijk Gymnasium Breda Breda
22ᵉ
brons
132
Sterre Wols Dalton Den Haag Den Haag
22ᵉ
brons
132
Tijs Lenssen Jac P Thijsse College Castricum
22ᵉ
brons
132
Zhou Peng Cheng Gymnasium Celeanum Zwolle
29ᵉ
brons
130
Freek Smit Gymnasium Celeanum Zwolle
30ᵉ
brons
128
Bas van de Weerd Thorbecke Scholengemeenschap Zwolle
30ᵉ
brons
128
Lisa Vergeer De Goudse Waarden Gouda
30ᵉ
brons
128
Luca Klerkx Stedelijk Gymnasium Breda Breda
30ᵉ
brons
128
Nynke van Hoorn Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
34e
finalist
  Anneleen Janssens Stedelijk Gymnasium Breda Breda
34e
finalist
  Anton Bijker Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
34e
finalist
  Casper de Hoog Stedelijk Gymnasium Breda Breda
34e
finalist
  Denise Veninga rsg de Borgen, locatie Lindenborg Leek
34e
finalist
  Diana Alkemade Gymnasium Beekvliet Sint Michielsgestel
34e
finalist
  Dion Wieringa rsg de Borgen, locatie Lindenborg Leek
34e
finalist
  Elise Bikker Bornego College Junior Heerenveen
34e
finalist
  Fleur Wignand CSG Het Noordik Almelo
34e
finalist
  Flore de Louw Raayland College Venraay
34e
finalist
  Gijs de Bruijne Gymnasium Celeanum Zwolle
34e
finalist
  Ian Brandsma Willem Lodewijk Gymnasium  Groningen
34e
finalist
  Iris Koops Gymnasium Celeanum Zwolle
34e
finalist
  Joey van den Broek Het Hooghuis locatie TBL Oss
34ᵉ
finalist
  Johan Stekelenburg Almende College locatie Isala Silvolde
34e
finalist
  Kyle Scherpenzeel Europese school Bergen Bergen
34ᵉ
finalist
  Lesly Chen Gymnasium Celeanum Zwolle
34e
finalist
  Martijn Sonneveld Gymnasium het Juvenaat Bergen op Zoom
34e
finalist
  Mike van der Wijst Het Hooghuis locatie TBL Oss
34e
finalist
  Naomi Furster Gomarus Scholengemeenschap Gorinchem
34e
finalist
  Pim Ouwehand OLC de Berkenschutse Heeze
34e
finalist
  Richard Wols CSG Dingstede Meppel
34e
finalist
  Steffi Schilderman CS Vincent van Gogh Assen
34e
finalist
  Steven Beukhof O.R.S. Lek en Linge Culemborg
34e
finalist
  Sybe Bouman Stedelijk Gymnasium Breda Breda
34e
finalist
  Tom Daman Dalton Den Haag Den Haag
34e
finalist
  Victor Sprenkels Stedelijk Gymnasium Breda Breda

 

Klas 3 4

Rangnummer
Medaille
Score
Naam School Plaats school
eerste
goud
140
Jelmer Firet rsg de Borgen, locatie Lindenborg Leek
tweede
goud
132
Wai Keung Liu College Den Hulster (technasium TVWO) Venlo
derde
goud
128
Reinier Schmiermann Stedelijk Gymnasium 's-Hertogenbosch  's-Hertogenbosch
vierde
goud
124
Erwin Glazenburg Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
vierde
goud
124
Ite Buist GSG Guido de Brès Amersfoort
vierde
goud
124
Jelmer Hinssen Stedelijk Gymnasium Nijmegen Nijmegen
vierde
goud
124
Michiel van den Berg Het Streek loc BBW Ede
vierde
goud
124
Tim Borgman Baudartius College Zutphen
negende
zilver
116
Anne Dekker Stedelijk Gymnasium Breda Breda
negende
zilver
116
Ruben Verbeeke De Goudse Waarden Gouda
11ᵉ
zilver
115
Niels van Harten GSG Guido de Brès Amersfoort
12ᵉ
zilver
112
Alex de Ruijter Ostrea Lyceum Goes
12ᵉ
zilver
112
Kevin Sun Gymnasium Beekvliet Sint Michielsgestel
12ᵉ
zilver
112
Reijer van Harten Van der Capellen SG Lassuslaan Zwolle
12ᵉ
zilver
112
Sander de Haas Sint Vituscollege Bussum
12ᵉ
zilver
112
Thomas te Lintelo Zeldenrust-Steelantcollege Terneuzen
17ᵉ
brons
111
Daniel Boutros Stedelijk Gymnasium Nijmegen Nijmegen
17ᵉ
brons
111
Ties Schalij Christiaan Huygens College Eindhoven
19ᵉ
brons
108
Bas Loyen Cartesius Lyceum Amsterdam
19ᵉ
brons
108
Casper Uiterwijk Het Streek loc BBW Ede
19ᵉ
brons
108
Lars Huibers Het Streek loc BBW Ede
19ᵉ
brons
108
Leon Giesselink Coornhert Lyceum Haarlem
19ᵉ
brons
108
Mike de Wildt Jac P Thijsse College Castricum
24ᵉ
brons
104
Elise Alkemade Elde College Schijndel
24ᵉ
brons
104
Freek van Alst Koning Willem II College Tilburg
24ᵉ
brons
104
Gido Verheijen College Den Hulster (technasium TVWO) Venlo
24ᵉ
brons
104
Hidde Harmsen Het Stedelijk Lyceum Zutphen
24ᵉ
brons
104
Marnick Los Ostrea Lyceum Goes
24ᵉ
brons
104
Tim van Lijssel Stedelijk Gymnasium 's-Hertogenbosch  's-Hertogenbosch
30e
finalist
72
Arjen Brenninkmeijer De Goudse Waarden Gouda
30ᵉ
finalist
100
Bart Vos Olympus College Arnhem
30ᵉ
finalist
100
Berend van Beek Baudartius College Zutphen
30e
finalist
84
David Hamel Stedelijk Gymnasium Breda Breda
30e
finalist
68
Erik Rutten Elde College Heeze
30e
finalist
92
Hilde Roijackers Het Streek loc BBW Ede
30e
finalist
88
Ivo Verhoeven Zeldenrust-Steelantcollege Terneuzen
30e
finalist
88
Janneke Verbeek RSG Pantarijn Wageningen
30ᵉ
finalist
100
Joël Koelewijn GSG Guido de Brès Amersfoort
30ᵉ
finalist
100
Luc Koenen Koning Willem II College Tilburg
30e
finalist
88
Mark van der Veen CS Vincent van Gogh Assen
30ᵉ
finalist
100
Matthijs Arnoldus Alfrink College Zoetermeer
30e
finalist
80
Mees Meuwissen RSG Pantarijn Wageningen
30e
finalist
72
Mervin de Jong Stedelijk Gymnasium Nijmegen Nijmegen
30e
finalist
96
Michon Zeegers Stedelijk Gymnasium Breda Breda
30ᵉ
finalist
100
Nikolaj Even Het Stedelijk Lyceum Kottenpark Enschede
30ᵉ
finalist
100
Peter Zhang Erasmiaans Gymnasium Rotterdam
30e
finalist
99
Remco van Os Het Streek loc BBW Ede
30ᵉ
finalist
100
Roel de Weerd Het Hooghuis locatie TBL Oss
30e
finalist
84
Ruud van Lingen Thorbecke Scholengemeenschap Zwolle
30e
finalist
84
Siebren van der Werf Lorentz Casimir Lyceum Eindhoven
30e
finalist
92
Siemen Nooren Stedelijk Gymnasium Breda Breda
30e
finalist
92
Sylvan Botter Het Stedelijk Lyceum Kottenpark Enschede
30e
finalist
60
Wei-Hong Liu College Den Hulster (technasium TVWO) Venlo
30e
finalist
96
Yessin Beyhan Groene Hart Lyceum Alphen aan den Rijn

Klas 5 6

Rangnummer
Medaille
Score
Naam School Plaats school
eerste
goud
143
Elise Sänger Het Baarnsch Lyceum Baarn
tweede
goud
141
Jens Heuseveldt Ostrea Lyceum Goes
derde
goud
136
Maarten Dorrestijn GSG Guido de Brès Amersfoort
vierde
goud
124
Abdel Ahbari Comenius Lyceum Amsterdam Amsterdam
vierde
goud
124
Max Michiels Gymnasium Beekvliet Sint Michielsgestel
zesde
zilver
123
Jildert Denneman Erasmiaans Gymnasium Rotterdam
zesde
zilver
123
Patrick Schmiermann Stedelijk Gymnasium 's-Hertogenbosch  's-Hertogenbosch
achtste
zilver
120
Lukas Dijkstra Lorentz Casimir Lyceum Eindhoven
negende
zilver
119
Annemarie van Harskamp Candea College Duiven
tiende
zilver
116
Gijs van Cuyck OLC de Berkenschutse Heeze
11ᵉ
zilver
115
Rutger Nugteren Stedelijk Gymnasium Breda Breda
12ᵉ
zilver
112
Kadir Gümüs Christiaan Huygens College Eindhoven
12ᵉ
zilver
112
Ludo Pulles Stedelijk Gymnasium Nijmegen Nijmegen
12ᵉ
zilver
112
Magda Dekker Zwijsen College Veghel Veghel
12ᵉ
zilver
112
Sven Klären Zeldenrust-Steelantcollege Terneuzen
12ᵉ
zilver
112
Tijmen van ter Beek Stedelijk Gymnasium Nijmegen Nijmegen
17ᵉ
brons
111
Rodi Lankester Groene Hart Lyceum Alphen aan den Rijn
18ᵉ
brons
108
David Dekker Stedelijk Gymnasium Breda Breda
18ᵉ
brons
108
Thijs Jenneskens Willibrord Gymnasium Deurne
20ᵉ
brons
107
Luuk Roozen Koning Willem II College Tilburg
20ᵉ
brons
107
Stan Verstappen Stedelijk Gymnasium 's-Hertogenbosch  's-Hertogenbosch
20ᵉ
brons
107
Thijs Nederlof CSG De Lage Waard Papendrecht
23ᵉ
brons
106
Casper Kroes Zeldenrust-Steelantcollege Terneuzen
24ᵉ
brons
102
Mike Hoogeveen Dalton Lyceum Barendrecht
25ᵉ
brons
101
Ruben Snijders Cartesius Lyceum Amsterdam
26ᵉ
brons
100
Jasper Sustronk Het Streek loc BBW Ede
27ᵉ
brons
99
Danny Reijnier Candea College Duiven
27ᵉ
brons
99
Nathan Oerlemans Stedelijk Gymnasium Nijmegen Nijmegen
27ᵉ
brons
99
Ruben van Niekerk Christiaan Huygens College Eindhoven
30e
finalist
  Alain Jansen Het Streek loc BBW Ede
30e
finalist
  Antonie van Vliet Het Stedelijk Lyceum Kottenpark Enschede
30ᵉ
finalist
  Arnoud van der Lugt GSG Guido de Brès Amersfoort
30e
finalist
  Bauke Goede Damstede Amsterdam
30ᵉ
finalist
  Duur Klop Gomarus Scholengemeenschap Gorinchem
30e
finalist
  Elise Eikelboom De Goudse Waarden Gouda
30e
finalist
  Erwin Olie De Goudse Waarden Gouda
30e
finalist
  Femke Kogels Elde College Schijndel
30e
finalist
  Geert van Wordragen Visser 't Hooft Lyceum Leiden
30e
finalist
  Ilse Smits Elde College Schijndel
30e
finalist
  Irene Mommers Koning Willem II College Tilburg
30e
finalist
  Jennifer Koetsier De Goudse Waarden Gouda
30e
finalist
  Job Vermeulen Koning Willem II College Tilburg
30e
finalist
  Joris Kempen Groene Hart Lyceum Aplphen aan den Rijn
30e
finalist
  Josien Vos Groene Hart Lyceum Aplphen aan den Rijn
30e
finalist
  Marc Tjoe Fat College Hageveld Heemstede
30e
finalist
  Marien van Bezooijen Gomarus Scholengemeenschap Gorinchem
30e
finalist
  Mart Hoogendoorn Groene Hart Lyceum Aplphen aan den Rijn
30e
finalist
  Mart Keizer Koning Willem II College Tilburg
30e
finalist
  Mels Smit Groene Hart Lyceum Aplphen aan den Rijn
30e
finalist
  Moniek van Beekveld Zwijsen College Veghel Veghel
30e
finalist
  Niek van den Ham OLC de Berkenschutse Heeze
30e
finalist
  Ronald Kortooms OLC de Berkenschutse Heeze
30e
finalist
  Stefan van der Heijden Stedelijk Gymnasium Breda Breda
30e
finalist
  Wouter Polet Groene Hart Lyceum Aplhen aan den Rijn
30e
finalist
  Youri Voet Damstede Amsterdam

 

Extra prijzen van iQMaak voor winnaars Beverwedstrijd

De eerste prijswinnaars van de Beverwedstrijd voor groep 7/8 en klas 1/2 ontvangen van iQMaak een waardebon voor een gratis programmeercursus ter waarde van 100 euro.
iQMaak verzorgt programmeer- en maakworkshops en -cursussen voor kinderen en (basis)scholen.

Kijk ook bij de Reglementen.

Welkom bij de uitslag van de Beverwedstrijd 2014

Hier kun je bestanden downloaden met de oplossingen van de wedstrijden.

Pdf bestand: Groep 7 8 Basisschool oplossingen

Pdf bestand: Klas 1 2 oplossingen

Pdf bestand: Klas 3 4 oplossingen

Pdf bestand: Klas 5 6 oplossingen

Wanneer je inlogt met de Gebruikersnaam en Wachtwoord die je tijdens de wedstrijd hebt gekregen , dan kun je bekijken welke opgave juist was en welke niet. Onder Competities vind je de wedstrijdopgaven.

De beste 50 procent van de Beverwedstrijd kun je downloaden. Het zijn pdf bestanden.

Je kunt jezelf zoeken in een pdf bestand: type ctrl-f en vul in het zoekveld je naam in.

Hieronder de leerlingen die uitgenodigd zijn voor de finale in februari 2015. In het pdf bestand in het blauw.

Pdf bestand: Groep 7 8 Basisschool

Pdf bestand: Klas 1 2

Pdf bestand: Klas 3 4

Pdf bestand: Klas 5 6

Nu volgen de finalisten:

Groep 7 8 Basisschool finalisten

Score Rangnr
aangemeld
Naam j/m Naam school Plaats school
180 1
+
Rozan van Erp m Basisschool de Regenboog Boekel
180 1
+
Janne Verbakel m Basisschool de Regenboog Boekel
168 3
+
Steef Tielemans j Basisschool de Regenboog Boekel
164 4
+
Merel Jonkhout m 1e Van der Huchtschool Soest
164 4
+
Jenno Brouwer j Basisschool de Heerd Leusden
164 4
+
Cassandra Riebeek m Het Almeers Talentenlab Almere
164 4
-
Heba La Chouffe m Het Schateiland Utrecht
164 4
+
Jesse van Winden j Het Windas Schiedam
164 4
+
Maud van der Wijst m Octopus Boekel
164 4
+
Daan Maasakkers j RK Bs de Nieuwe Linde Nuenen
160 14
+
Tom Goemans j OBS Et Buut Zaandam
156 15
+
Nathan Meshulam j De Lettertuin Ede Gld
156 15
-
Julian Pluk j Octopus Boekel
152 17
+
Olaf de Lange j Basisschool Aloysius Maasland
152 17
?
Do Sanders m Basisschool De Pionier Valkenswaard
152 17
?
Sebastiaan Thijssen j Basisschool De Pionier Valkenswaard
152 17
+
Sophie Bekkering m CBS Rehoboth Oldekerk
152 17
+
Meike Sikma m De Lichtboei Emmeloord
152 17
+
Celina Waterman m De Lichtboei Emmeloord
152 17
+
Marian Brand m De Schatgraver Zwolle
152 17
+
Hannah Beekman m De Wijngaard Hendrik Ido Ambacht
152 17
+
Gijs Sleijffers j Eerste Montessorischool Houten
152 17
+
Vinsent Kriek j Het Mozaiek Zeewolde
152 17
+
Ilse Ponsteen m Montessori Bs 't Ronde Leusden
152 17
+
Felix Terwel j PCOU De Regenboog Utrecht
152 17
+
Stan Kok j RK Basissch Vijfhoeven Vlijmen
148 31
+
Marijn Risseeuw m 5e Mont Watergraafsmeer Amsterdam
148 31
+
Emma van Leerdam m Basisschool Aloysius Maasland
148 31
+
Daan van der Hout j Basisschool De Fontein Ter Aar
148 31
+
Gabriël van Dijk j Basisschool de Polderhof Oss
148 31
+
Tim Verlegh j Basisschool de Polderhof Oss
148 31
+
Polle Paalvast j Basisschool Sint Jozef Schipluiden
148 31
+
Ruben Savelkouls j Chr Basisschool De Vlinder Maasbracht
148 31
?
Ruby Adriaansen m Chr Bs de Wegwijzer Bunschoten-Spakenburg
148 31
+
Mae de Graaf m Chr Bs de Wegwijzer Bunschoten-Spakenburg
148 31
+
Lewis Hu j de Fonkelsteen Zaltbommel
148 31
+
Kris Geerings j De Stroom Helmond
148 31
+
Bjorn  Zijp j De Stroom Helmond
148 31
+
Imke Pelt m De Zevensprong Houten
148 31
+
Sietse Averesch j Dominee Koelmanschool Gorinchem
148 31
+
Janine de Jong m Dominee Koelmanschool Gorinchem
148 31
+
Maarten Bentvelsen j Freinetsch Delft Opb Bso Delft
148 31
+
Timo Bosma j Het Podium Amsterdam
148 31
+
Daphne Noorlander m Koningin Beatrixschool Kootwijkerbroek
148 31
+
Wouter Litjens j Maaspleinschool Utrecht
148 31
-
Mexx de Jong j OBS Ayundo Assendelft
148 31
?
Pieter Franssen j Octopus Boekel
148 31
+
Ties Schenk j PCB Ichthus Schoonhoven
148 31
-
Jort Gout j PCOU De Regenboog Utrecht
148 31
+
Nienke van Kuilenburg m Rehobothschool Geldermalsen
148 31
+
Bo Muis j RK Basissch De Triangel Gouda
148 31
+
June Wallinga m RK Basissch St Jozef Wageningen
148 31
+
Anne Basten m RK Bs de Nieuwe Linde Nuenen
148 31
+
Merijn Martens j Wereldwijs Bilthoven
144 60
+
Silver Dooijeweerd m Basissch Dominicus Savio Harderwijk
144 60
?
Rosanne Geurts m BS De Steenenkamer Putten
144 60
-
Melany Methorst m De Lichtboei Emmeloord
144 60
+
Kylie Klapwijk m De Wegwijzer Krimpen aan de Lek
144 60
+
Iza van Erven m Het Podium Amsterdam
144 60
-
Tessa van Noppen m St Ludgerussch Workum
143 66
+
Sophie van Genderen m Basisschool De Wegwijzer Nederhemert
143 66
+
Eloise Stender m Fatima school Rotterdam
142 68
?
Coen Benink j De Kluft Den Helder
142 68
+
Sophie Lansbergen m Basisschool Sint Jozef Schipluiden

Klas 1 2 Voortgezet Onderwijs finalisten

Score Rang
aangemeld
Naam j/m Naams school Plaats school
180 1
+
Chendo Helmink j Almende College locatie Isala Silvolde
180 1
+
Richard Wols j CSG Dingstede Meppel
180 1
+
Diederik  Mauritz j Gomarus Scholengemeenschap Gorinchem
180 1
+
Jonathan Nijenhuis j GSG Guido de Brès Amersfoort
180 1
+
Zhou Peng Cheng j Gymnasium Celeanum Zwolle
180 1
+
Tom Keijzer j Gymnasium het Juvenaat Bergen op Zoom
180 1
+
Thomas Coppens j Het Hooghuis locatie TBL Oss
180 1
+
Joey van den Broek j Het Hooghuis locatie TBL Oss
180 1
?
Mirko van Donkelaar j Lorentz Casimir Lyceum Eindhoven
180 1
+
Luca Klerkx j Stedelijk Gymnasium Breda Breda
180 1
+
Max Wüner Wewengkang j Stedelijk Gymnasium Breda Breda
180 1
+
Joran Pots j Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
180 1
+
Mark Straube j Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
172 14
+
Fleur Wignand m CSG Het Noordik Almelo
172 14
-
Pieter van der Sluijs j Gomarus Scholengemeenschap Gorinchem
172 14
+
Mark Wijnands j GSG Guido de Brès Amersfoort
171 17
+
Rianne Adema m Bornego College Junior Heerenveen
171 17
+
Lars Verhoeff j Ostrea Lyceum Goes
168 19
+
Johan Stekelenburg j Almende College locatie Isala Silvolde
168 19
+
Quirijn Boeren j College Hageveld Heemstede
168 19
+
Anne de Jongh m Dalton Den Haag Den Haag
168 19
+
Sterre Wols m Dalton Den Haag Den Haag
168 19
+
Lisa Vergeer m De Goudse Waarden Gouda
168 19
+
Kyle Scherpenzeel j Europese school Bergen Bergen NH
168 19
+
Peter de Jong j Gomarus Scholengemeenschap Gorinchem
168 19
?
Harm  Hoogendoorn j Gomarus Scholengemeenschap Gorinchem
168 19
+
Lesly Chen j Gymnasium Celeanum Zwolle
168 19
+
Gijs  de Bruijne j Gymnasium Celeanum Zwolle
168 19
+
Iris Koops m Gymnasium Celeanum Zwolle
168 19
+
Chris Petri j Gymnasium Celeanum Zwolle
168 19
+
Freek Smit j Gymnasium Celeanum Zwolle
168 19
+
Martijn Sonneveld j Gymnasium het Juvenaat Bergen op Zoom
168 19
+
Sjoerd Meeuwsen j Het Hooghuis locatie TBL Oss
168 19
+
Tijs Lenssen j Jac P Thijsse College Castricum
168 19
+
Pim Ouwehand j OLC de Berkenschutse Heeze
168 19
?
Ties de Boer j rsg de Borgen, locatie Lindenborg Leek
168 19
?
Jens Poelstra j rsg de Borgen, locatie Lindenborg Leek
168 19
?
Laura Gerits m Stedelijk Gymnasium 's-Hertogenbosch s-Hertogenbosch
168 19
+
Jerom Bastiaansen j Stedelijk Gymnasium Breda Breda
168 19
+
Bas van de Weerd j Thorbecke Scholengemeenschap Zwolle
168 19
+
Joris van de Nes j Van der Capellen SG Lassuslaan Zwolle
168 19
+
Ian Brandsma j Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
168 19
+
Berjan Stouwie j Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
164 45
+
Tom Daman j Dalton Den Haag Den Haag
164 45
+
Koen Bavelaar j Het Streek loc BBW Ede
164 45
+
Sybe Bouman j Stedelijk Gymnasium Breda Breda
164 45
+
Victor Sprenkels j Stedelijk Gymnasium Breda Breda
164 45
+
Anton Bijker j Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
162 50
+
Elise Bikker m Bornego College Junior Heerenveen
160 51
+
Steffi Schilderman m CS Vincent van Gogh Assen
160 51
+
Anne Hakkert m CSG Het Noordik Almelo
160 51
+
Bart Koopmans j Dalton Den Haag Den Haag
160 51
+
Naomi  Furster m Gomarus Scholengemeenschap Gorinchem
160 51
+
Diana Alkemade m Gymnasium Beekvliet Sint Michielsgestel
160 51
+
Willem Kuiper j Gymnasium Beekvliet Sint Michielsgestel
160 51
+
Rutger Berger j Ostrea Lyceum Goes
160 51
+
Flore de Louw m Raayland College Venray
160 51
-
Olivier Boontje j RSG Broklede Breukelen
160 51
+
Denise Veninga m rsg de Borgen, locatie Lindenborg Leek
160 51
+
Dion Wieringa j rsg de Borgen, locatie Lindenborg Leek
160 51
+
Casper de Hoog j Stedelijk Gymnasium Breda Breda
160 51
+
Anneleen Janssens m Stedelijk Gymnasium Breda Breda
160 51
+
Nynke van Hoorn m Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
159 66
-
Laura Hamminga m De Goudse Waarden Gouda
159 66
+
Mike van der Wijst j Het Hooghuis locatie TBL Oss
159 66
-
Mees Wildoer j Het Hooghuis locatie TBL Oss
159 66
+
Wietske de Bondt m Het Streek loc BBW Ede
159 66
-
Demi Hurkmans m Lorentz Casimir Lyceum Eindhoven
159 66
+
Steven Beukhof j O.R.S. Lek en Linge Culemborg

Klas 3 4 Voortgezet Onderwijs finalisten

Score Rangnr
aangemeld
Naam j/m Naam school Plaats school
180 1
+
Matthijs Arnoldus j Alfrink College Zoetermeer
180 1
+
Tim Borgman j Baudartius College Zutphen
180 1
+
Hidde Harmsen j Het Stedelijk Lyceum Zutphen
180 1
+
Bas Loyen j Cartesius Lyceum Amsterdam
180 1
-
Yara Hinssen m College Den Hulster (technasium TVWO) Venlo
180 1
?
Niels Putten j CSG-Augustinus Groningen Groningen
180 1
?
Prosper Zuiderwijk j CSG-Augustinus Groningen Groningen
180 1
+
Arjen Brenninkmeijer j De Goudse Waarden Gouda
180 1
+
Ruben Verbeeke j De Goudse Waarden Gouda
180 1
+
Elise Alkemade m Elde College Schijndel
180 1
+
Erik Rutten j Elde College Schijndel
180 1
+
Yessin Beyhan j Groene Hart Lyceum Alphen aan den Rijn
180 1
+
Joël Koelewijn j GSG Guido de Brès Amersfoort
180 1
+
Kevin Sun j Gymnasium Beekvliet Sint Michielsgestel
180 1
+
Sylvan Botter j Het Stedelijk Lyceum Kottenpark Enschede
180 1
+
Casper Uiterwijk j Het Streek loc BBW Ede
180 1
+
Remco van Os j Het Streek loc BBW Ede
180 1
-
Jur Kappé j Jeroen Bosch College 's-Hertogenbosch
180 1
+
Freek van Alst j Koning Willem II College Tilburg
180 1
?
Sabine van Dijk m Koning Willem II College Tilburg
180 1
+
Marnick Los j Ostrea Lyceum Goes
180 1
+
Jelmer Firet j rsg de Borgen, locatie Lindenborg Leek
180 1
+
Reinier Schmiermann j Stedelijk Gymnasium 's-Hertogenbosch s-Hertogenbosch
180 1
+
Anne Dekker m Stedelijk Gymnasium Breda Breda
180 1
+
Siemen Nooren j Stedelijk Gymnasium Breda Breda
180 1
+
Reijer van Harten j Van der Capellen SG Lassuslaan Zwolle
180 1
+
Erwin Glazenburg j Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
174 28
+
Ties  Schalij j Christiaan Huygens College Eindhoven
174 28
+
Sander de Haas j Sint Vituscollege Bussum
174 28
+
Daniel Boutros j Stedelijk Gymnasium Nijmegen Nijmegen
172 31
+
Berend van Beek j Baudartius College Zutphen
172 31
+
Wai Keung Liu j College Den Hulster (technasium TVWO) Venlo
172 31
+
Wei-Hong Liu j College Den Hulster (technasium TVWO) Venlo
172 31
+
Gido Verheijen j College Den Hulster (technasium TVWO) Venlo
172 31
+
Leon Giesselink j Coornhert Lyceum Haarlem
172 31
+
Ite Buist j GSG Guido de Brès Amersfoort
172 31
+
Roel de Weerd j Het Hooghuis locatie TBL Oss
172 31
+
Nikolaj Even j Het Stedelijk Lyceum Kottenpark Enschede
172 31
?
Michiel van den Berg j Het Streek loc BBW Ede
172 31
+
Luc Koenen j Koning Willem II College Tilburg
172 31
+
Siebren van der Werf j Lorentz Casimir Lyceum Eindhoven
172 31
-
Lukas Mulder j Montessori Lyceum Herman Jordan Zeist
172 31
-
Bram Sloezarwij j Montessori Lyceum Herman Jordan Zeist
172 31
?
Daan Baas j Niftarlake College Maarsen
172 31
+
Stijn de Jong j Olympus College Arnhem
172 31
+
Mees Meuwissen j RSG Pantarijn Wageningen
172 31
+
David Hamel j Stedelijk Gymnasium Breda Breda
172 31
+
Michon Zeegers j Stedelijk Gymnasium Breda Breda
172 31
+
Mervin de Jong j Stedelijk Gymnasium Nijmegen Nijmegen
172 31
+
Jelmer Hinssen j Stedelijk Gymnasium Nijmegen Nijmegen
171 51
?
Vincent Takens j CSG-Augustinus Groningen Groningen
171 51
+
Hilde Roijackers m Het Streek loc BBW Ede
171 51
+
Janneke Verbeek m RSG Pantarijn Wageningen
168 54
-
Lynn de Lange m Almende College locatie Isala Silvolde
168 54
+
Mark van der Veen j CS Vincent van Gogh Assen
168 54
+
Peter Zhang j Erasmiaans Gymnasium Rotterdam
168 54
-
Ilse Kuijf m Groene Hart Lyceum Alphen aan den Rijn
168 54
+
Niels van Harten j GSG Guido de Brès Amersfoort
168 54
+
Lars Huibers j Het Streek loc BBW Ede
168 54
+
Mike de Wildt j Jac P Thijsse College Castricum
168 54
?
Youri Sio j Niftarlake College Maarsen
168 54
?
Valentijn Gotz j Northgo College Noordwijk
168 54
+
Bart Vos j Olympus College Arnhem
168 54
+
Alex de Ruijter j Ostrea Lyceum Goes
168 54
+
Jesper Huisink j Pius X College Bladel
168 54
+
Tim van Lijssel j Stedelijk Gymnasium 's-Hertogenbosch  's-Hertogenbosch
168 54
+
Ruud van Lingen j Thorbecke Scholengemeenschap Zwolle
168 54
+
Thomas te Lintelo j Zeldenrust-Steelantcollege Terneuzen
168 54
+
Ivo Verhoeven j Zeldenrust-Steelantcollege Terneuzen

Klas 5 6 Voortgezet Onderwijs finalisten

Score rangnr
aangemeld
Naam j/m Naam school Plaats school
180 1
+
Annemarie van Harskamp m Candea College Duiven
180 1
?
Quest Roosendaal j Cartesius Lyceum Amsterdam
180 1
+
Ruben Snijders j Cartesius Lyceum Amsterdam
180 1
+
Kadir Gümüs j Christiaan Huygens College Eindhoven
180 1
-
Freek Nijweide j College Den Hulster (technasium TVWO) Venlo
180 1
-
Jeroen Kloppenburg j College Hageveld Heemstede
180 1
?
Olivier Verhagen j College Hageveld Heemstede
180 1
+
Floris Vastenhout j Comenius Lyceum Amsterdam Amsterdam
180 1
?
Bram Akkerman j CSG Jan Arentsz Alkmaar
180 1
+
Mike Hoogeveen j Dalton Lyceum Barendrecht
180 1
+
Youri Voet j Damstede Amsterdam
180 1
+
Erwin Olie j De Goudse Waarden Gouda
180 1
+
Ilse Smits m Elde College Schijndel
180 1
+
Jildert Denneman j Erasmiaans Gymnasium Rotterdam
180 1
+
Marien van Bezooijen j Gomarus Scholengemeenschap Gorinchem
180 1
+
Rodi Lankester j Groene Hart Lyceum Alphen aan den Rijn
180 1
+
Wouter Polet j Groene Hart Lyceum Alphen aan den Rijn
180 1
+
Mels Smit j Groene Hart Lyceum Alphen aan den Rijn
180 1
+
Arnoud van der Lugt j GSG Guido de Brès Amersfoort
180 1
+
Max Michiels j Gymnasium Beekvliet Sint Michielsgestel
180 1
+
Elise  Sänger m Het Baarnsch Lyceum Baarn
180 1
-
Luuk Goossen j Het Streek loc BBW Ede
180 1
+
Alain Jansen j Het Streek loc BBW Ede
180 1
+
Jasper Sustronk j Het Streek loc BBW Ede
180 1
-
Léon van de Beek j Het Streek loc BBW Ede
180 1
?
Pim Butter j Kennemer College Beverwijk
180 1
?
Lesley Langeveld j Kennemer College Beverwijk
180 1
+
Luuk Roozen j Koning Willem II College Tilburg
180 1
+
Lukas Dijkstra j Lorentz Casimir Lyceum Eindhoven
180 1
-
Sander Spoelstra j Lorentz Casimir Lyceum Eindhoven
180 1
+
Jens Heuseveldt j Ostrea Lyceum Goes
180 1
-
Jelle Kouwenberg j Ostrea Lyceum Goes
180 1
+
Stan Verstappen j Stedelijk Gymnasium 's-Hertogenbosch s-Hertogenbosch
180 1
+
David Dekker j Stedelijk Gymnasium Breda Breda
180 1
+
Stefan van der Heijden j Stedelijk Gymnasium Breda Breda
180 1
+
Rutger Nugteren j Stedelijk Gymnasium Breda Breda
180 1
+
Nathan Oerlemans j Stedelijk Gymnasium Nijmegen Nijmegen
180 1
+
Ludo Pulles j Stedelijk Gymnasium Nijmegen Nijmegen
180 1
+
Geert van Wordragen j Visser 't Hooft Lyceum Leiden
180 1
+
Thijs Nederlof j CSG De Lage Waard Papendrecht
180 1
+
Casper Kroes j Zeldenrust-Steelantcollege Terneuzen
180 1
+
Magda Dekker m Zwijsen College Veghel Veghel
180 1
-
Bertje Kuijpers j Zwijsen College Veghel Veghel
174 44
+
Duur Klop j Gomarus Scholengemeenschap Gorinchem
174 44
+
Irene Mommers m Koning Willem II College Tilburg
174 44
+
Niek van den Ham j OLC de Berkenschutse Heeze
172 47
?
Wibe Hoefsloot j Baudartius College Zutphen
172 47
+
Jennifer  Koetsier m De Goudse Waarden Gouda
172 47
?
Feiko Ritsema j Elde College Schijndel
172 47
-
David de Rijke j GSG Guido de Brès Amersfoort
172 47
+
Antonie van Vliet j Het Stedelijk Lyceum Kottenpark Enschede
172 47
-
Ruben Baijense j Kennemer College Beverwijk
172 47
+
Patrick  Schmiermann j Stedelijk Gymnasium 's-Hertogenbosch s-Hertogenbosch
171 54
+
Ruben van Niekerk j Christiaan Huygens College Eindhoven
171 54
?
Niels de Jong j College Hageveld Heemstede
171 54
+
Ronald Kortooms j OLC de Berkenschutse Heeze
171 54
-
Alex van Gessel j Stedelijk Gymnasium Breda Breda
171 54
-
Willem-Pieter van Vlokhoven j Stedelijk Gymnasium Breda Breda
168 59
+
Danny Reijnier m Candea College Duiven
168 59
?
Luca den Tenter j Cartesius Lyceum Amsterdam
168 59
?
Sérénic Monté j College Hageveld Heemstede
168 59
?
Jorik Smorenburg j College Hageveld Heemstede
168 59
+
Marc Tjoe Fat j College Hageveld Heemstede
168 59
?
Floris van Winzum j College Hageveld Heemstede
168 59
+
Abdel Ahbari j Comenius Lyceum Amsterdam Amsterdam
168 59
?
Nils Boertjes j Dalton Lyceum Barendrecht
168 59
-
Milan Jansens j Dalton Lyceum Barendrecht
168 59
-
Ciarán Lichtenberg j Dalton Lyceum Barendrecht
168 59
+
Bauke Goede j Damstede Amsterdam
168 59
+
Erin van der Kamp j Damstede Amsterdam
168 59
+
Elise Eikelboom m De Goudse Waarden Gouda
168 59
+
Femke Kogels m Elde College Schijndel
168 59
+
Thom Konijnenberg j Elde College Schijndel
168 59
+
Mart Hoogendoorn j Groene Hart Lyceum Alphen aan den Rijn
168 59
+
Joris Kempen j Groene Hart Lyceum Alphen aan den Rijn
168 59
+
Josien Vos m Groene Hart Lyceum Alphen aan den Rijn
168 59
+
Maarten Dorrestijn j GSG Guido de Brès Amersfoort
168 59
+
Sander ten Brinke j Het Stedelijk Lyceum Kottenpark Enschede
168 59
?
Junwei Chen j Kennemer College Beverwijk
168 59
+
Emma Koelman m Kennemer College Beverwijk
168 59
?
Thijn van Doormaal j Koning Willem II College Tilburg
168 59
+
Mart Keizer j Koning Willem II College Tilburg
168 59
+
Job Vermeulen j Koning Willem II College Tilburg
168 59
-
Tobin van den Hurk j Lorentz Casimir Lyceum Eindhoven
168 59
+
Gijs van Cuyck j OLC de Berkenschutse Heeze
168 59
?
Dylan Martens j Ostrea Lyceum Goes
168 59
-
Meeuwis van den Hoek j Ostrea Lyceum Goes
168 59
+
Tijmen van ter Beek j Stedelijk Gymnasium Nijmegen Nijmegen
168 59
+
Thijs Jenneskens j Willibrord Gymnasium Deurne
168 59
+
Sven Klären j Zeldenrust-Steelantcollege Terneuzen
168 59
+
Moniek van Beekveld m Zwijsen College Veghel Veghel

 

Ries Kock, coördinator